Proběhlé akce

Zde najdete, jaké akce jsme pořádali, či jakých událostí jsme se zúčastnili.

Pro média
04. 10. 2017

Šest překážek pacienta při přístupu k péči

TZ: Praha, 3. října 2017
Dnes proběhla předvolební konference s názvem „Neřešené problémy českého zdravotnictví“, kterou pořádala Platforma zdravotních pojištěnců. Hlavní problémy byly definovány do tzv. „Šesti překážek pacienta při přístupu k péči.“

Pro média
26. 09. 2017

Konference "Neřešené problémy českého zdravotnictví"

Srdečně Vás zveme na konferenci s názvem "Neřešené problémy českého zdravotnictví", která se bude konat dne 3.10. 2017 v salonku kina Mat v Praze. Pozvali jsme zástupce stran a hnutí napříč politickým spektrem, aby odpověděli odborníkům na zdravotnictví a zástupcům pacientských organizací na to, jak by řešili existující problémy v systému českého zdravotnictví.

Pro média
21. 09. 2017

Nejzdravější zdravotní pojišťovny: Oborová, Škoda a Revírní

TZ: Praha, 21. září 2017, Index zdraví zdravotních pojišťoven
Každý člověk zaplatí zdravotním pojišťovnám v průměru přibližně 26 500 korun ročně.
Celkem zdravotním pojištěním letos proteče 276,6 miliard korun.
Letos je systém zdravotního pojištění finančně vyrovnaný. Může to být naposled.

Pro média
20. 09. 2017

Jak zdravé jsou zdravotní pojišťovny?

Dovolte mi Vás pozvat na pracovní snídani na téma představení III. ročníku studie Index zdraví zdravotních pojišťoven, která se bude konat dne 21. 9. 2017 v Galerii kavárny Louvre, Národní 22, Praha 1.

Pro média
23. 06. 2017

Je zdravotní péče opravdu dostupná vždy pro všechny?

TZ: Praha, 23. června 2017 – na dnešní konferenci Platformy zdravotních pojištěnců ČR s názvem „Hájení práv pacientů na přístup ke zdravotní péči“ byly hlavním tématem nedostatky v českém systému zdravotnictví a reálné kazuistiky pacientů. Zahraničními hosty byly prezentovány zejména zkušenosti z jiných států a možnosti řešení problémů na evropské úrovni. Cílem nebylo pouze kriticky hodnotit současný stav, ale i hledat východiska a osvědčené postupy při řešení problémů.

Pro média
23. 06. 2017

Konference Hájení práv pacientů na přístup ke zdravotní péči

Srdečně Vás zveme na konferenci Hájení práv pacientů na přístup ke zdravotní péči, která se bude konat dne 23.6. 2017 v Impact Hub Praha.
Hlavním tématem budou práva pacientů, nárok na hrazenou péči a přístup pacientů k léčivům. Vystoupí nejen odborníci v oboru, ale také zástupci pacientských organizací, kteří mají nejblíže k aktuálním problémům pacientů.